Bestuur

Hoofdbestuur:

Arie Dallinga – Voorzitter
050-2808454
06-17946418
voorzitter@svtynaarlo.nl

Vacature – Secretaris

secretaris@svtynaarlo.nl

Andries van der Hoek – Penningmeester
0592-542590/M.: 06-20735735
penningmeester@svtynaarlo.nl

Joke Zijlstra – Kantinebeheer
06-50512188
kantine@svtynaarlo.nl

Margriet Nienhuis – Sponsoring/PR
06-22114285
sponsoring@svtynaarlo.nl

Roelof Leuning – Afdeling voetbal
0592-541913
r.leuning@vodafonethuis.nl

Siep Diemer – Afdeling gymnastiek
0592-544246
siepdiemer@ziggo.nl

Silvia Zuideveld – Afdeling wandelen
0592-422549/ 06-12368423
s.zuideveld@live.nl

 

Bestuur afdeling voetbal:

Roelof Leuning – voorzitter
T.: 0592-541913
E-mail: r.leuning@vodafonethuis.nl

Alfred Holman – secretaris
T.: 0592-542747
E-mail: alfredholman@home.nl

Albert Raven – penningmeester
T.: 0592-406637
E-mail: albert.raven1@gmail.com

Jan Hollander – Technisch jeugdcoördinator
T.: 0592-415362
E-mail: jan-anita.hollander@home.nl

Wedstrijdsecretaris senioren:
Roelof Leuning
T.: 0592-541913
E-mail: r.leuning@ vodafonethuis@live.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd:
Ineke Veldman
M.: 06-29266599
E.: inekeveldman@hotmail.com

Aan- en afmeldingen:

Afdeling voetbal: Gerco Brands T.:0592-785168 E-mail: Gercob@hotmail.com
Afdeling gymnastiek: Mea Kievit T.: E-mail: gymledenadm.svt@outlook.com
Afdeling wandelen: Silvia Zuideveld T.: 0592-422549/06-12368423 E-mail: s.zuideveld@live.nl

 

 

 

Correspondentie-adres:
A.G. Dallinga, B.S.F. von Suttnerstraat 19, 9728 WZ, Groningen

Accommodatie:
Sportveld Tynaarlo
Zuidlaarderweg 1
9482 TV TYNAARLO
0592-541394

Opgericht:
01-01-1947

Tenue:
Shirt: groen-wit
Broek: wit
Kousen: groen-wit

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar