Van zwabberservice naar strijdend ten onder tegen koploper Gieten

Maandagavond 6 maart vertrokken de volleybalsters van SVT1 richting Gieten, zonder Annemarie (ziek), maar mét Annemiek (gelukkig weer terug van weggeweest) in de gelederen, voor een wedstrijd tegen de koploper VC Oostermoer. En dan wordt het spannend… Dinsdag tegen de middag kwam ein-de-lijk een bericht over de eindstand… Zelfs trainer Menno informeerde voorzichtig via de groeps-app hoe het de dames vergaan was met de woorden ‘Durf het bijna niet te vragen, maar hoe ging de wedstrijd gisteren…?’
Irene antwoordt: ‘Ja, was leuk! Toch nog even een puntje gepakt van de koploper!’. Mireille stuurt nog wat meer informatie, zodat het toch nog een stukje wordt waarmee het sportkrantje weer een mooi eindje gevuld wordt :-).
‘In de eerste set leken we volledig weggespeeld te worden: het lukte ons niet om in ons eigen spel te komen. Maar we hebben ons terug geknokt met een serie goede services van Nelleke. Helaas net te weinig om de eerste set te pakken. De tweede set ging veel meer gelijk op. Doordat wij net even iets beter in ons spel zaten (passes kwamen beter aan, de aanval liep beter, we waren alert aan het net en onze tegenstandsters maakten meer fouten) konden we deze set naar ons toe trekken. Toen de derde set. Kort maar krachtig…’ Ellen: ‘We gingen strijdend ten onder.’
Mireille: ‘In de laatste set hadden we vooral moeite met de ‘zwabber-service’ van de tegenpartij’. Ellen: ‘De trainer van dat team gaf het toe: een harde service, waarbij de bal op het laatste naar de grond ‘knikt’ en dus moeilijk te pakken is. Ik heb hem dan ook gezegd als hij die speelster er beter uit had kunnen halen: dan hadden wij nog een beetje kans gehad. Hij begreep wat ik bedoelde. Maar ze viel in voor haar moeder die rugklachten had en daardoor niet verder kon spelen.’
Mireille: ‘Wat ook niet hielp was dat er veel lawaai was in de hal, omdat er op het veld naast ons een bekerwedstrijd werd gespeeld. Hierdoor hoorden wij de scheidsrechter bijna niet en zij ons ook nauwelijks.’
Net als tijdens de training, als er niet mooi gespeeld wordt maar er wel wordt gescoord is de conclusie: Tóch maar weer mooi een punt te pakken! En nee, foto’s zijn er niet gemaakt…

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar