Vrijwilligersavond bouw en veldverlichting

Donderdag 28 december was er een vrijwilligersavond voor alle vrijwilligers, die hebben meegeholpen bij de bouw van ons multifunctioneel gebouw en de veldverlichting.

Op deze avond werd kort gememoreerd dat in een tijdsbestek van ca. 8 maanden van sloop tot de realisatie van een prachtig multifunctioneel gebouw dit mede door vele vrijwilligers gerealiseerd is. Met dit nieuwe gebouw, waarin zowel sport- als dorpshuis activiteiten gaan plaatsvinden, kunnen we weer tientallen jaren vooruit.

Vele vrijwilligers waren aanwezig en onder het genot van een hapje en een drankje was het goed vertoeven bij deze officieuze opening.

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar