Voortgang nieuwbouw gymzaal/school

Het ziet er niet erg gezellig uit: een deels afgebroken schoolgebouw met daarnaast een braakliggend stuk grond met daaromheen een hoog hek. Maar achter de schermen wordt hard gewerkt en in minder dan een jaar zullen het nieuwe schoolgebouw en de sporthal er echt staan!

Om goed te kunnen bouwen is bodemonderzoek (sondering) van groot belang. Uit het sonderingsonderzoek van het terrein waar de school en de gymzaal komen te staan is gebleken dat alvorens men kan gaan bouwen,  grondverbetering noodzakelijk is.

De verwachting is dat Brands in maart 2018 kan starten met de bouw en dat het nieuwe gebouw in oktober 2018 gereed zal zijn.

Tot die tijd gaan wij van de volleybal lekker door met trainen in Yde!

©2021 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?