Verslag JO9-2 5 nov. 2016

De reuzen uit Assen.
De verwachtingen waren hoog. Dit weekend zou JO9-2 misschien wel mede-koploper worden van onze poule. We hoefden alleen maar te winnen van FC Assen. Vol goede moed gingen we zaterdag op weg naar de Drentse hoofdstad. Helaas kon onze leider Remy niet mee omdat hij te veel last van zijn rug had. Bij het inspelen stonden we al met 1-0 achter. Het bleek dat onze tegenstanders wel erg groot waren. Vol ontzag keken onze 5 en 6 jarige spelers naar de spelers van FC Assen; ze waren stuk voor stuk een kop groter en 2 jaar ouder. Op de vraag wie er als eerste als wissel wilde staan, gingen er 3 vingers in de lucht.
Na de aftrap was het eenrichtingsverkeer. FC Assen viel aan en we konden alleen maar verdedigden. Dankzij het goede verdedigende werk van Hugo, het goede keeperswerk van Mark en het harde werken van Tim duurde het 8 minuten voordat we het eerste doelpunt tegen kregen. Assen bleef aanvallen en ondanks het goede voetballen van Lieke en Qion kwamen we niet meer van onze helft af. Met de rust stonden we al met 6-0 achter. Na een beker ranja gingen we weer met volle moed het veld op. Al snel werd het 7-0 en in overleg met de tegenstander hebben we een speler extra ingezet om er toch nog een leuke pot van te kunnen maken. Dit hielp. SVT moest nog steeds veel verdedigen, maar we beten nu beter van ons af. Tim keepte goed; Nick, Mark en Finn Timmer pakten ballen af, Sem verdedigde en Hugo was maar moeilijk te passeren. Qion en Lieke leiden zelfs een tweetal aanvallen in. Uiteindelijk kregen we nog één doelpunt tegen en werd het 8-0. De afsluitende penalty’s werden beter ingeschoten dan die van onze tegenstanders en zo konden we toch nog met een goed gevoel naar huis.

Bastiaan Sloots

 

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar