Toestelfinales dames turnen Zuidwolde

Op zaterdag 9 Juni waren de toestelfinales in Zuidwolde . 7 Meiden hadden zich hier voor weten te plaatsen . Sofie en Lianne mochten op alle toestellen hun oefening laten zien . Jolein , Dewi , Nora , Kiki , Eline en Anna hadden zich voor een of twee toestellen geplaatst. De meiden turnden over het algemeen nette oefeningen ondanks de gymuitvoering en dat werd beloond met een aantal medailles . Zo won Sofie brons voor brug en balk . En ging Kiki er met goud vandoor op brug en eindigden Dewi { 3de ] en Lianne {2de } samen op het podium voor hum toestelfinal op brug .Goed gedaan meiden !

Brons voor Sofie !

Brons voor Sofie en Goud voor Kiki !

Zilver voor Lianne en Brons voor Dewi !

©2019 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar