SVT2 wint bijna…

Voor aanvang kregen we van de coach de oppeppende woorden: we staan onderaan, dus doe er wat aan! En dat was het plan. Het begin kon beter, een van de invalspeelsters was al voor het begin van de wedstrijd geblesseerd geraakt (Gé, ik hoop dat het inmiddels weer wat beter gaat). Gelukkig hadden we nog een reservespeelster, Mireille.

We beginnen goed. We gaan ervoor, spelen fanatiek en winnen de eerste set, 25-20. Helaas bleef het hierbij. De andere sets verliezen we nipt, 24-26 en 22-25. Natuurlijk balen, maar lekker gespeeld. Volgende keer (hopelijk) beter!

Bedankt Mireille en Tineke voor het meespelen, Carola en Marieke voor het tellen en Menno voor het fluiten/coachen.

Jippie, er staat ook een sponsor op ons shirt!

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar