Volleybaldames SVT1 verliezen van Yde De Punt 2

Het mooiste aan de wedstrijd van dinsdagavond 13 oktober was … de locatie! Wat een prachtige MFA heeft Yde De Punt! Schone kleedkamers, hoog sporthalplafond, kortom: de ideale omstandigheden om eens wat setjes winst te pakken!

We kwamen bedrogen uit. Was de gemiddelde leeftijd zeker 1,5 keer die van ons: blijkbaar zegt dat ook iets over het aantal jaren volleybalervaring. Niet dat we à la het Nederlands elftal in de pan werden gehakt; eigenlijk redden we het – net als dat elftal – gewoon net niet. Drie keer net niet! Zaten we net lekker in het spel, vroeg de tegenstander om een time out. Plezier maken werd het motto, en dat hebben we zeker gehad. Na afloop de tactiek voor een volgende keer doorgesproken, in die brandschone en lekkere warme kleedkamer. Afgesproken op welke onderdelen we stevig aangepakt willen worden door Menno (verdediging!) en vervolgens in het gezellige bar-cafégedeelte nog een drankje met de tegenstander gedaan. Om tot slot live te aanschouwen hoe ook het Nederlands elftal het niet redde… Just one of those days…

Setstanden: 20-25, 18-25 en 22-25.

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?