SVT-jeugdvoetbalmiddag in de zaal weer geslaagd!

De jeugdcommissie heeft afgelopen vrijdag weer het jaarlijks zaalvoetbaltoernooi voor de jeugdteams georganiseerd. Het begon met de allerjongste kids (JO9) en eindigde met de jongens en meiden onder de 15 en 17 jr. De jongens onder de 19jr sluiten zoals gewoonlijk aan bij de senioren tijdens het avondprogramma.

Er werden wedstrijdjes gespeeld, een parcours afgelegd en een penalty bokaal gehouden. Er werd fanatiek gestreden zoals het hoort en dat alles in een gezellige sfeer. Na afloop was er voor iedereen nog wat te drinken en te snoepen.

Namens de jeugdcommissie wensen we iedereen weer een gezond en sportief jaar toe!

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar