RABOBANK Kaboutertoernooi 2016

Rabobank Kaboutertoernooi SV Tynaarlo wederom een leuke middag

Afgelopen woensdagmiddag speelden bijna dertig F junioren van zowel Tynaarlo, VAKO en ZFC Zuidlaren een toernooi op een zonovergoten sportpark in Tynaarlo. In tegenstelling tot de drie voorgaande edities deden dit keer enkel eerste jaars F-jun (JO9) mee.

Opeen klein veld van 20×40 m werd vier tegen vier gespeeld zonder keepers. Zoals verwacht en gehoopt, bleek er weinig niveauverschil te zijn tussen de verschillende viertallen. Dit leverde dus veel leuke, sportieve  en spannende wedstrijden op. Gezien de warmte was ranja tussendoor zeer welkom.

Na de bekendmaking van de einduitslag gingen alle spelers met een leuke voetbalmiddag in de tas weer naar huis.

 

©2021 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?