Onderlinge turnwedstrijd SVT – VAKO  – ZGV

Voor het zesde achtereenvolgende jaar stond de onderlinge wedstrijd in de Kamp op het programma. Aanvang 8.00 Uur ! Gelukkig was alles al klaargezet de avond er voor . Waar vorig jaar nog 29 deelneemsters te tellen waren stond de teller nu op 38. Een mooie groei . In deze wedstrijd was de klok de grootste zorg want om 12.00 uur !moest de zaal weer leeg zijn . De prijsuitreiking vond dan ook in de kantine van de sporthal plaats die door de vele toeschouwers ineens flink vol stond . Het was de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen en het was te zien dat er al heel veel goed ging .Natuurlijk ging er ook wel eens wat fout maar dat is een van de positieve bijwerkingen van deze wedstrijd ervaring op doen en ervan leren. Na de opmars gingen de meiden onderling met elkaar een sportieve aan ,waarbij er om de eer en de medailles werd gestreden . De juryleden gaven geen punten cadeau en cijfers werden tot 1/100 bepaald . Dit maakte soms het verschil tussen zilver of brons zoals te zien was in groep 1 . Volgend jaar hoopt de organisatie op meer dan 40 turnsters ! Einduitslag: Instap en pupil D2: 1. Linde Dijkema zgv, 2. Miranda Vos vako, 3 Marleen de Graaf zgv . Pupil2 Jeugd D1 D2 :1. Zahra Elbadawy vako , 2. Nikeh Boer svt, 3. Aafke Enting svt         D1, 1 . Anouk Gorter vako , 2.Nicky de Groot zgv , 3. Nora Pesman svt ,N: 1 Iris Gordijn zgv ,2. Sam de Keyzer zgv Supplement G ; 1. Linde van de Broek svt , 2. Imma Schade vako  Supplement E;1. Lianne Vroom svt ,2. Inge Enting svt , 3. Chantal Mulder zgv  Supplement C en D;1. Lisette Hof vako ,2. Britt Schoenmakers vako,3. Quincey Vink vako

De Selectie is blij met hun nieuwe Trainings jasjes !

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?