Nieuwe sponsoren, nieuwe borden langs het voetbalveld!

Afgelopen seizoen was bijzonder, met een periode waarin we niet konden trainen en waarin geen wedstrijden mochten worden gespeeld. En daarom is het des te ‘bijzonderder’ dat onze sponsoren ons zijn blijven steunen (waarvoor onze hartelijke dank!) en dat er veel nieuwe SVT-sponsoren bij zijn gekomen! Sinds vandaag hangen de borden van Cafetaria Oosterpark (van eigenaar Jordi Rutgers, die SVT1 een warm hart toedraagt en graagt bijspringt in de 3e helft :-)) en Kraamzorg Gabriëlle! Eerder al werden door Lammert Timmer van de PR & Sponsorcommissie de borden van Good Foods en Fietscentrum Zuidlaren gemonteerd. En binnenkort mag Lammert weer in actie!

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?