Nieuwe sponsor SVT: Meerten Dekker Fysiotherapie

Fysiotherapeut Meerten Dekker heeft ook een praktijk in Tynaarlo

Fysiotherapie in Tynaarlo

Ook voor fysiotherapie hoef je het dorp Tynaarlo niet uit. In het pand van FGT, naast de Formido, heeft fysiotherapeut Meerten Dekker namelijk sinds 2014 een zelfstandige praktijk. Je hoeft geen lid te zijn van de sportschool: de praktijk is voor iedereen toegankelijk. Bijkomend voordeel van deze locatie is dat de mogelijkheden die de sportschool biedt optimaal kunnen worden ingezet bij behandelingen.

Vier dagen per week kun je voor fysiotherapie in Tynaarlo terecht: op maandagochtend en -avond, dinsdag de hele dag en op de ochtenden van de donderdag en vrijdag. En mocht je door je klachten niet naar de Onlandsweg toe kunnen komen, dan is behandeling aan huis ook altijd mogelijk.

Meer informatie

Op de website www.dekkerfysiotherapie.nl vind je meer informatie, bijvoorbeeld over verzekeringen. Meerten is bereikbaar op telefoonnummer 06-48771798 of via e-mail: info@dekkerfysiotherapie.nl.

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar