Met Tynaarlo F1 naar FC Groningen

Met Tynaarlo F1 naar FC Groningen

Zondag 17 januari jl. was het dan eindelijk zover. Het kampioensteam van SVT F1 was uitgenodigd door Fc Groningen om in de rust van de wedstrijd tegen FC Utrecht gehuldigd te worden op het veld.

Het was die zondag erg koud, maar iedereen was flink warm aangekleed. We zaten met tien andere kampioensteams in een vak. In de rust werd snel omgekleed op de tribune om in ons mooie groen-witte tenue het veld op te gaan. Eerst verzamelen bij de SVT vlag op het veld en daarna de ereronde. Met veel applaus werden de boys uit Tynaarlo onthaald op het veld. Daarna nog de tweede helft kijken om vervolgens weer naar huis te gaan. Een leuk middagje uit, ondanks de uitslag.

(excuses voor de late plaatsing)

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?