Kort maar krachtig: er is volop ruimte voor ontwikkeling

De volleybalsters van Tynaarlo speelden vandaag hun eerste thuiswedstrijd, in Yde, tegen SVZ3 (maar op de website van de dames van Zeijen lijkt het toch om SVZ1 te gaan). Even een Cruijf-wijsheidje: als we beter hadden gespeeld, hadden we gewonnen! Gelukkig is onze nieuwe trainster Thea niet van de straftraining, en gaan we volgende week weer vol aan de bak met trainen op een nieuwe opstelling. Setstanden: 16-25, 13-25 en 18-25. Met de kanttekening van Thea dat er veel vooruitgang te zien was in de derde set. Kortom: snel vergeten en niet teveel zoep’n op de Zuidlaardermarkt, dan komt het volgende week woensdag, 18 oktober, wel goed in Borger!

©2018 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar