Harald en Lienie op weg naar prachtig bedrag voor Hartekind!

Acties voor Stichting Hartekind: kom nog deze week in actie!

Als vader van drie hartekinderen gaat onze consul Harald Homan, samen met Marnix Grobben en verzorger Tamme Kamminga, op 23 december a.s. 210 kilometer fietsen door Drenthe in de vorm van een hart (zie de routefoto hiernaast). Een mooi alternatief voor het schaatsen van 200 km op de Weissensee, wat helaas vanwege corona niet doorgaat. De teller voor deze actie voor Stichting Hartekind staat inmiddels bijna op 6000 euro.

Maar… daarmee zijn we er nog niet, want Lienie Timmer, inmiddels wijd en zijd bekend door haar optreden in de media, bakt nog even door! De netto winst van haar rollegies & knieperties-actie, wordt er nog bij opgeteld. Vlak voor de kerst wordt het eindbedrag bekend. Steek Harald en Lienie allemaal nog even een hart onder de riem en bestel nog deze week bij Lienie, en/of doneer via https://www.pifworld.com/groups/B6pqT57IrTA/gehaktbal-2-0

©2021 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?