Gymrooster ongewijzigd in het nieuwe jaar !!

Gymrooster blijft ongewijzigd in het nieuwe jaar.

Nadat onze gymzaal is afgebroken aan de Achterweg hebben we eerst een tijdelijk rooster gemaakt tot en met 31-12-2017. Dit rooster wordt verder niet veranderd voor de rest van dit seizoen.

Maandag

15.45 – 17.45                     Voorbereidend turnen meisjes                 o.l.v. Anouk en Esther                   Turnhal

                                               Samen met Vako

Maandag

19.30-21.00                        Volleybal                                                            olv Thea van Gijssel                       Yde / de Punt

 

Dinsdag:

15.30 – 17.00                     Jongens turnen                                               o.l.v. Anja Leiting                            Turnhal

17.00 – 19.00                     Meisjes turnen                                                o.l.v. Anja Leiting & Klazina         Turnhal

19.00 – 20.30                     Air flow & co (voortgezet onderwijs)      o.l.v. Anja Leiting                             Turnhal

 

Woensdag:

19.30 – 20.30                     Dames conditiegym                                       o.l.v. Cobie Krijger                          School

                                                                                                                                    o.l.v. Marja Geerligs

Donderdag:

  1. 30– 17.30 Voorbereidend turnen meisjes                                o.l.v. Anouk en Esther                   Goudenregenlaan                                                                                                                                                                                                      

Vrijdag

15.30 – 16.15                     Peuters en nwe leden gr 1                           o.l.v. Rosalie Kranenburg             Ludinge

16.15 – 17.15                     Gym J/M groep 1,2 en 3                               o.l.v. Rosalie Kranenburg             Ludinge

17.15 – 18.15                     Gym J/M groep 4 en 5                                   o.l.v. Rosalie Kranenburg             Ludinge

18.15 – 19.15                     Gym J/M groep 6,7 en 8                               o.l.v. Rosalie Kranenburg             Ludinge

 

Zaterdag oneven weken

9.30 – 12.00                       Turnen meisjes en extra                             o.l.v. Anja Leiting en                      Turnhal

turnen voor jongens                                      Klazina Mossel

 

Zaterdag even weken

9.30 – 12.00                       Turnen meisjes en extra                             o.l.v. Anja Leiting en                      Ludinge

turnen voor jongens                                      Klazina Mossel

 

 

©2019 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar