Groencommissie zoekt nieuwe leden!

SVT kan heel trots zijn op het enorme legioen vrijwilligers dat zich inzet voor de club. Iedere maand interviewt Annemarie Kasper een van hen. Of twee. Of een hele familie! De interviews met Willy KruitRobert JansenAnnie KlasenAndries van der HoekJan ReijntjesRoelie Lokhorstfamilie VeldmanHans & Henk WesterhofGreetje PanmanEgbert Leiting & Gabriëlla Kats, Klaas BoonstraHarold DarwinkelRoelof LeuningArie DallingaBjörn NienhuisJordy DekkerAnneke TimmerHarald HomanJan Hoogenberg en Johan en Irene Boer kun je op de website teruglezen door op hun namen te klikken.

‘As d’r nou eens een stuk of ácht bij komen, kun’n wij votgaon!’ :-)

Ze hebben het maar druk, de mannen van de Groencommissie van SVT. De zoon van een van hen stuurde vorige week een noodkreet: ‘Interview die mannen asjeblieft, want ze kunnen wel wat extra mensen gebruiken!’ Nieuwe aanwas. Jong, fris, groen volk. ‘We komen zo langzamerhand zelf op pensioengerechtigde leeftijd!’, grapt Jan Leiting.

Ze hebben het in deze periode nog eens extra druk, want het is de tijd van bladharken en snoeien, van sponsorborden die schoongemaakt moeten worden en nieuwe sponsorborden die opgehangen moeten worden (immers, zondag 15 oktober wordt de eerste thuiswedstrijd van Tynaarlo 1 ook ècht thuis gespeeld, en daarvoor moet alles er tiptop uitzien!), van schoffelen (‘Dat kunnen we echt geen twee weken overslaan!’), … ‘En door de bouw van de multifunctionele accommodatie is er nu ook veel extra en achterstallig werk.’ Iedereen kijkt naar de glazen wand: alle ramen moeten ook nog gewassen worden. Er weer wordt er gelachen: ‘Maar wij willen Jan Holman natuurlijk niet al het werk afhalen!’

Kop d’r veur! Met schoffels, emmers sop en tuinslang zijn ze in de weer. De stemming zit erin! Wat ze zoal doen? ‘Alles wat wij thuis niet doen, zoals borden wassen!’, grapt er een. Mogen ook vrouwen zich aanmelden? ‘Absoluut! Iedereen is welkom, behalve zoerproem’n en zwartkiekers!’

En hoe zit dat nou met die beloning na afloop (“Om half 12 ’s ochtends krijg’n wij altijd iets te drinken, én… een halve rookworst!”) waar Jan Reijntjes me ooit over vertelde? Dat kan immers toch net die extra stimulans zijn om nieuwe leden te werven! ‘Die gehaktbal? Daor red’n wij oens wel met!’

Uiteraard moet er ook een foto worden gemaakt. Snel wordt het SVT-bord schoongemaakt en hebben ze kort even pauze om te poseren. Maar al snel roept Max: ‘Kom, Henk!’ en iedereen lacht. ‘Zet dat er ook maar in! Wij werken hard, maar doen het ook met veel plezier. Als wij woensdag opstaan, zeggen we tegen onszelf: Ik mag weer naar het voetbalveld, lekker een ochtend dollen!’

Vandaag, woensdag 27 september, zijn ze maar met zes man. ‘Er is altijd wel iemand op vakantie. Of ziek. Of met pijntjes of kwaaltjes. Of druk!’ Een paar man (of vrouw!) meer komt dus goed van pas. ‘Zet maar snel een stukkie in het krantje!’, aldus Gerrit Lampe. En op de website en op facebook toch? ‘Dat lees’n ouwe mensen niet!’. Maar ook jonge mensen mochten zich toch aanmelden? ‘Oh ja, dat is ook zo!’ Henk de Groot: ‘Zeg maar dat de sollicitatiecommissie al klaar zit!’ :-)

Kortom: ons sportpark (kantine, kleedkamers, het groen, het hekwerk, de reclameborden, enzovoort) ziet er altijd tiptop uit, maar dat gaat niet vanzelf. De club met daarin Jan Leiting, Jan Reijntjes, Jan Holman, Gerrit Lampe, Hendrik-Jan (‘zeg maar HaJé’) Mulder, Jan Buring, Max Dijkstra, Henk Meijering. Henk de Groot en Tienus Oosting komt iedere woensdagochtend in actie: deze gezellige groep mannen is voor de sportvereniging enorm waardevol! ‘Het wordt een mooi rommeltje als wij dit niet iedere week zouden doen!’

Heb jij zin om actief te worden in de Groencommissie? Meld je dan gauw aan! Kijk op www.svtynaarlo.nl/groencommissie of bel of mail met:

Jan Reijntjes 0592-543832

Gerrit Lampe 0592-543542 / fietjelampe1948@aol.nl

Jan Leiting 0592-542879 / a.leiting@kpnmail.nl

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar