Bestuursleden

Hoofdbestuur:

Arie Dallinga – Voorzitter
050-2808454
06-17946418
voorzitter@svtynaarlo.nl

Anita Karstens – Secretaris 
0592-542656
secretaris@svtynaarlo.nl

Andries van der Hoek – Penningmeester
0592-542590
06-20735735
penningmeester@svtynaarlo.nl

Joke Zijlstra – Kantinebeheer
06-50512188
kantine@svtynaarlo.nl

 

Margriet Nienhuis – Sponsoring/PR
06-22114285
sponsoring@svtynaarlo.nl

Roelof Leuning – Afdeling voetbal
0592-541913
r.leuning@vodafonethuis.nl

Siep Diemer – Afdeling gymnastiek
0592-544246
siepdiemer@ziggo.nl

Silvia Zuideveld – Afdeling wandelen
0592-422549/ 06-12368423
s.zuideveld@live.nl

Aan- en afmeldingen:

Afdeling voetbal: Gerco Brands 0592-785168  Gercob@hotmail.com
Afdeling gymnastiek: Mea Kievit T.:  gymledenadm.svt@outlook.com
Afdeling wandelen: Silvia Zuideveld  0592-422549/06-12368423  s.zuideveld@live.nl

 

Accommodatie:
Sportveld Tynaarlo
Zuidlaarderweg 1
9482 TV TYNAARLO
0592-541394

Opgericht:
01-01-1947

Tenue:
Shirt: groen-wit
Broek: wit
Kousen: groen-wit

©2017 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

of    

Forgot your details?

of

Create Account

Spring naar werkbalk