Annie Klasen 60 Jaar lid Van SVT en van de KNGU

Op 01 -01 -2017 was het 60 Jaar geleden dat Annie klasen lid werd van SVT Afdeling Gymnastiek en ook dat ze lid werd van de KNGU. Een Topprestatie !  Annie verdient zeker een feestje dacht het bestuur en stiekem werden de  dames van de conditie groep ingelicht , het speldje op tijd besteld en  enkele oud gymleiders benaderd . Op 11 januari halverwege de les van de dames kwam Siep ineens de zaal binnen en Annie begon al te lachen maar wat zij niet wist is dat in een ander zaaltje slingers, ballonnen , lekkere zelfgemaakte taarten , bubbels en een hoop bekende mensen voor haar klaar stonden. Annie was vooral verrast door de komst van twee oud gymleiders namelijk  Johan kuipers en Erwin lammers  . Ze had meer namen genoemd maar helaas was niet iedereen in de gelegenheid om langs te komen op deze bijzondere avond . Voor de speech van Siep was er tijd voor koffie met taart en de bubbels.Daarna kwam Erwin Lammers nog met een paar prachtige anekdotes over de gymlessen in de tijd dat hij Annie les gaf . Erwin vond het een hele grote eer om Annie het speldje van de KNGU op te mogen spelden. Ook Johan kuipers kon ons nog een paar leuke weetjes over de oude tijd vertellen . We kunnen terug kijken op een erg gezellige avond.  Annie nogmaals van Harte Gefeliciteerd !!!  Namens Bestuur ,Leiding en Alle leden van SVT

©2020 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?