1ste Turnwedstrijdinsappers en pupillen 1 N3

 

1ste  Turnwedstijd  instappers en pupillen N3 15 December ,

Op deze zaterdag  turnden onze instappers en pupillen 1 N3 hun eerste wedstrijd van dit seizoen .  Om 8 uur begonnen de instappers Rosa , Mynke en Lyn .Rosa werd na 4 stabiele oefeningen 8ste . Mynke werd met een heel mooi cijfer op sprong [13.350} 10de . Lynn sprong voor eerst helemaal zelf over de Pegasus en werd 13de .

In de 2de wedstrijd waren Gwen ,Sofie ,Nikki en Kiki aan de beurt . Gwen begon met een hele nette vloeroefening en werd 10de . Sofie en Kiki turnden vorig jaar nog in de D2 en deden voor het eerst mee in de N3, ze werden 16de en 22ste .Nikki turnt nog maar net bij ons en dit was haar eerste KNGU wedstrijd , ze werd 19de . Het was een leuke en leerzame wedstrijd.

Anouk .

©2019 Sportvereniging Tynaarlo. Alle rechten voorbehouden.

of

Log in met uw gegevens

Forgot your details?

Spring naar toolbar