Zondag moest het Driede naar Wijster, om daar aan te treden tegen het plaatselijke 4e. Samen met Halen de enige teams die de Sterkûh Mannûh dit seizoen nog voor konden blijven. Wederom met een handvol afzeggers (misschien wel de reden, dat het dit jaar niet draait bij het Driede) maar met 2 uitzendkrachten: Stoet en Henkie Penkie.
Al direct na aanvang was alweer duidelijk, dat de punten niet voor het oprapen lagen. Een Wijster, dat het normaal van brute, botte kracht moet hebben, wist zowaar te combineren en daardoor een aantal keren de keeper Abketo op de proef te stellen. Maar deze liet zich niet van de wijs brengen en hield steeds knap z'n hok schoon. De Sterkûh Mannûh konden daarentegen voor weinig gevaar zorgen voorin. Toch werd het 0-1, na een scherpe corner van Darchibald, die door alles en iedereen gemist werd en zowaar het doel in rolde. In het vervolg van de 1e helft wisten de beide teams elkaar in evenwicht te houden waardoor er met een voorsprong gerust kon worden.
Met nog een 2e helft voor de boeg, had het Driede nog volop hoop op een goede afloop. Ook toen Wijster binnen 5 minuten de gelijkmaker scoorde, na een mislukte doeltrap, was deze hoop niet vervlogen. Pas toen GW Johnny een 100% penalty werd onthouden en Wijster even later uit een buitenspelsituatie wél mocht scoren, was het duidelijk dat het wel eens weer mis kon gaan. Toch had Peer nog een uitgelezen mogelijkheid de stand weer gelijk te trekken, maar hij vergat te koppen... Iets wat hem overigens wel een persoonlijk succesje opleverde in de vorm van de Djordsbeker. Na het eindsignaal van de scheids stonden de Sterkûh Mannûh echter weer met lege handen. Het Driede speelt nog slechts 3 wedstrijden dit seizoen, 2 thuiswedstrijden beiden op de donderdag en nog 1 uitwedstrijd tegen Halen, de enige club die het Driede nog achter zich weet te houden.
Of zou het zo zijn, dat het Driede z'n krachten spaart voor het in aantocht zijnde Sterkûh Mannûh Toernooi op 12 juni? De voorbereidingen zijn alweer in volle gang! U hoort ons wel weer!
Zondag moesten de Sterkûh Mannûh van het Driede uit naar Loon, alwaar LEO 5 als tegenstander zou fungeren. Zonder Tovenaar, Melk, Abketo, Djords, Sleit en Grotûh Man deze keer en dus was het wederom moeilijk een elftal op de been te brengen. Coach Penotti wist toch 11 mannûh te verzamelen bij Café Centraal. Inclusief gastspeler Henkie Penkie. En zelf had ie toch ook maar even z'n kicksen meegenomen, om een helftje mee te draven.
Op een zonovergoten sportpark in Loon ging het al vroeg mis. De eerste bal die Keeper Tankie kreeg, kon ie uit het net vissen. Met snelle aanvallen over links en rechts, gevolgd met geplaatste voorzetten bracht LEO de Sterkûh Mannûh een aantal keren in moeilijkheden. Met als gevolg, dat het na een kwartier al 3-0 stond voor de thuisploeg. Een kleine omzetting binnen het team en een uitvaller bij de tegenstander deden de aanvalsdrang van de loners een beetje temperen. Het Driede kwam er zowaar een paar keer uit met enkele counters, maar de meeste bereikten het strafschopgebied van LEO niet. Totdat Henkie Penkie met een splijtende pass Peer de diepte in stuurde, deze wist de bal bij GW Johnny te krijgen en deze tikte de bal knap binnen. Daarmee was de ruststand bereikt en na later bleek ook de eindstand.
De tweede helft was het Driede niet meer de onderliggende partij, maar waren beide teams in evenwicht. Hier en daar een kansje voor beide doelen konden geen verandering meer in de stand brengen. En zo kwamen de Sterkûh Mannûh wederom zonder punten terug bij Café Centraal. Gelukkig maakte het mooie terrasweer een heleboel goed. Volgende week moet het Driede naar de VAM. U hoort ons wel weer!
Na het trainingskamp in Borger, waar alle Sterkûh Mannûh zich van de beste kant hebben laten zien (veel pinten en weinig pitten), stonden er twee wedstrijden op het programma. De eerste zou gespeeld moeten worden op het veld van Hoogersmilde, terwijl dit toch echt als een wedstrijd op Veldhuusveld op het papier stond. Hiervoor nog hartelijk dank (wie de Belotti past….). Terwijl een ijzige kou neerdaalde in Hoogersmilde, bleek al gauw dat Hoogersmilde slimmer en fitter was dan de Sterkûh Mannûh. Na de 1e helft was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld 4-1. Toch werden de mouwen nog even opgestroopt in de tweede helft, en de thuisploeg had handen en voeten nodig om de Sterkûh Mannûh van scoren af te houden. Peer, Baffer en Tankie waren er dichtbij, maar het net werd niet gevonden. De wedstrijd ging verloren, maar de derde helft niet. Een klein staaltje Borger werd nog eens over gedaan bij Old Wief. Veel pinten, en weinig pitten was het gevolg. Er zijn betere vrijdagen geweest…… (wie de Belotti past….).
Zondag stond er weer een uitwedstrijd op het programma, en het verloop van deze wedstrijd leek akelig veel op die van donderdagavond. Behalve dan dat er tegen Beilen gespeeld werd, het warm was, en er maar amper elf fitte spelers waren. Deze wedstrijd was ook bij rust al beslist (4-0), maar ook deze tweede helft werd nog eens alles in de strijd gegooid. Dit resulteerde zelfs in een goal voor de Sterkûh Mannûh, maar de echte aansluiting kon niet gevonden worden, hoewel Peer daar twee uitgelezen kansen voor had. Gelukkig was het mooi weer,en kon er bij Old Wief op het terras nog even nagepraat worden over de bewogen week. (wel weer pinten en geen punten). Al met al zijn de Sterkûh Mannûh van de afgelopen tien dagen toch 5 dagen met elkaar op pad geweest. Vroeg of laat gaat dit zijn vruchten afwerpen, het zaadje is geplant….. (wie de Belotti past…..). U hoort het wel weer.
Afgelopen zondag kwam tegenstander Actief op bezoek op Veldhuusveld, en dit team blijkt elk seizoen weer te sterk. Ook deze editie zou dat niet anders zijn. Op een behoorlijk zwaar veld was het Actief die vanaf de aftrap het betere van het spel had. Al na een minuut of drie was het vissen voor gelegenheidskeeper Abketo, ondanks dat hij het eerste schot wist te keren, ging de rebound tegen de touwen. 0-1. Toen vlak hierna Oranje Piraat moest afhaken met een blessure, en de 0-2 werd aangetekend leek de wedstrijd al beslist. De Sterkûh Mannûh kwamen er niet aan te pas, en het was te danken aan Abketo, dat de rust werd gehaald met een 0-3 achterstand. Door afwezigheid en blessures van een aantal spelers kon er in de rust maar 1 verse strijdkracht ingezet worden. Dit tot ergernis van De Beul, die er op gerekend had dat hij gewisseld zou worden, maar dat kon dus niet. Piepend, krakend, buigend, maar niet brekend zou hij de wedstrijd vervolgen. Direct na aanvang van de tweede helft was het Djords (die ene verse kracht) die Darchibald alleen voor de keeper zette, en laatstgenoemde faalde niet, 1-3. Zou er dan toch nog wat mogelijk zijn?? De mouwen werden ontdaan van modder, om ze vervolgens op te kunnen stropen. De definitieve aansluitingstreffer werd gezocht, en zowaar werd Actief aan het wankelen gebracht. Kansen op de 2-3 werden helaas niet benut, en uit een scherpe counter kwam de nekslag voor de Sterkûh Mannûh. 1-4. Hierna lukte niet veel meer. GW Johnny zorgde nog voor wat gevaar aan de rechterkant, maar echte kansen bleven uit. Het was aan de eindeloze inzet van de Grotûh Man te danken dat de Sterkûh Mannûh niet overlopen werden in de laatste tien minuten. Toch was de eindstand van 1-6 niet 1 om trots op te zijn. Maar vanaf nu wordt alles anders: volgende week trainingkamp in Borger. Hierna moeten de punten gepakt worden, u hoort het wel weer.
De Djordsbeker gaat naar De Beul, omdat hij zeker wist dat hij zijn geld in zijn jas had gestopt (geld is gejat !!!! ) …… maar Jan Reintjes het van de bar af had geplukt.
|
|