Tynaarlo 1 dichtbij eerste overwinning…( 11 okt. 2009)
Na de dubieuze wedstrijd van vorige week tegen VIOS werd het tijd voor Tynaarlo om een aantal zaken recht te zetten in Assen tegen FC Amboina. De Molukkers zijn altijd een tegenstander om rekening mee te houden. Vaak technisch begaafd en goed combinatievoetbal.
De eerste helft ging gelijk op en er waren kansen aan beide kanten te noteren. Wat Tynaarlo 1 zo vaak overkomt , gebeurde ook deze week weer. Vlak voor de rust een tegentreffer. 1-0 dus en Tynaarlo moest weer tegen een achterstand aan kijken dit seizoen. Na de rust toonde Tynaarlo veerkracht. Binnen een kwartier was de 1-0 achterstand omgebogen in een 1-2 voorsprong. Doelpuntenmaker was tot twee keer toe Gerco Brands. Die zich sinds het vertrek van Johan Timmer ontpopt tot een waardig vervanger in de punt van de aanval! 10 minuten later volgde zelfs de 1-3. Erwin Benninga gaf Gerco Brands een niet te missen kans. De tijd tikte weg en de eerste overwinning leek dichtbij te komen. 5 minuten voor tijd kreeg FC Amboina een strafschop na een ongelukkige actie van Sander Leuning. 2-3. In de allerlaatste minuut van de wedstrijd gebeurde het dan toch nog. Via een van richting veranderd schot kwam FC Amboina toch nog op gelijke hoogte. 3-3 en direct na de aftrap vond de dienstdoende arbiter het genoeg voor deze middag. De druiven waren zuur. Feit is wel dat met de week onze eerste overwinning dichterbij komt!
Volgende week reist Tynaarlo 1 af naar het hooggeklasseerde GKC (Gasselte Kosvlies Combinatie). Wij rekenen op uw steun in Gasselte!
Nummer 1 (buiten dienst)







